Solcellsdekoration Star Trading Firework HangingSvart/Varmvit
239 kr
169 krSpara 29 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Effekt/prestanda:
0,06 W

Firework Hanging
Svart/Varmvit
169 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Solcellsdekoration Star Trading Firework Solar Hängande 90L är en hängande solcellsdriven lampa med 90 LED-lampor.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Solcellsdekoration Star Trading Firework Solar Hängande 90L är en hängande solcellsdriven lampa med 90 LED-lampor.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 480-57 |
| Effekt | 0,06 W |
| Antal Ljuskällor | 90 st |
| Färg | Svart/Varmvit |
| Kabellängd | 0,35 m |
| Ström | 0,02 A |
| Ström | 20 mA |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Vikt | 0,1 kg |
| Spänning | 3 V |
| Djup | 260 mm |
| Diameter | 260 mm |
| Höjd | 500 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Firework Solar |
| Sockel | Fixed |
| Typ | Solcellsdekoration |
| Bredd | 260 mm |
| Sensor | Ja |
| EAN-nr | 7391482033147 |
