Solcellsdekoration Star Trading Firework Solar 3 st
Rek. pris 289 kr
269 kr
137 krSpara 49 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

Firework Solar 3 st
137 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Solcellsdekoration Star Trading Firework Solar 3 st är ett solcelldrivet gångljus med 3 pinnar med 30 varmvita dewdrop-LED på varje pinne.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Solcellsdekoration Star Trading Firework Solar 3 st är ett solcelldrivet gångljus med 3 pinnar med 30 varmvita dewdrop-LED på varje pinne.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 480-58 |
| Effekt | 0,06 W |
| Antal Ljuskällor | 90 st |
| Färg | Svart |
| Kabellängd | 2 m |
| Ström | 20 mA |
| Djup | 140 mm |
| Diameter | 1000 mm |
| Höjd | 400 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Serie | Firework Solar |
| Sockel | Fixed |
| Typ | Solcellsdekoration |
| Vikt | 0,26 kg |
| Bredd | 1000 mm |
| Sensor | Ja |
| EAN-nr | 7391482034984 |
