


Solcellsdekoration Star TradingFlame
Rek. pris 229 kr
!
141 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Solcellsdekoration Star Trading Flame är en grå, solcellsdriven korg med en dansande Flame-låga inuti. Den laddas i solen under dagen och lyser upp under natten.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 481-48 |
| Effekt/prestanda | 0,03 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Grå |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ström | 20 mA |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Solcellsdekoration |
| Material | Plast |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Flame |
| Sensor | Ja |
| Höjd | 230 mm |
| Vikt | 0,31 kg |
| Bredd | 150 mm |
| Djup | 150 mm |
| Effekt/prestanda | 0,03 kW |
| Diameter | 150 mm |
| EAN-nr | 7391482042279 |

