
Solcellsdekoration Star TradingGlobus
Rek. pris 239 kr
!
fr. 229 kr
30 dagars prisgaranti
Välj Höjd
Välj Ljusflöde
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Solcellsdekoration Star Trading Globus är ett soldrivet trädgårdsklot med justerbar höjd. Det är en fin dekoration att ha i trädgården med många placeringsmöjligheter. Klotet lyser upp med 20 Lumen och ger ifrån sig ett fint sken.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Vit |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ström | 20 mA |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Solcellsdekoration |
| Material | Plast |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Globus |
| Sensor | Ja |
| Kabellängd | 1 m |
| Höjd | 320, 355 mm |
| Vikt | 0,28, 0,35 kg |
| Bredd | 150, 200 mm |
| Ljusflöde | 20, 20 lumen |
| Djup | 150, 200 mm |
| Effekt/prestanda | 0,06 kW |
| Diameter | 150, 200 mm |
