



Solcellsdekoration Star TradingGloby Stone TwilightBxDxH: 400x310x210 mm
Rek. pris 719 kr
!
382 kr 489 kr
Spara 22 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Djup

Globy Stone Twilight
BxDxH: 400x310x210 mm 382 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Solcellsdekoration Star Trading Globy Stone Twilight är en solcellsdekoration i form av en vit sten. Den lyser upp i mörkret med vitt sken.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 482-12 |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Vit |
| Höjd | 210 mm |
| Vikt | 1,1 kg |
| Bredd | 400 mm |
| Djup | 310 mm |
| Effekt/prestanda | 0,06 kW |
| Diameter | 400 mm |
| Ström | 0,013 A |
| Ström | 13 mA |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Serie | Globy |
| Sockel | Fixed |
| Produkttyp | Solcellsdekoration |
| Spänning | 2,4 V |
| Sensor | Ja |
| EAN-nr | 7391482049391 |
