Solcellsdekoration Star Trading Izola 2-pack
Rek. pris 139 kr
129 kr
100 krSpara 22 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

Izola 2-pack
100 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Solcellsdekoration Star Trading Izola 2-pack är ett 2-pack solcellsdrivna gångljus i svart plast. Det utskurna mönstret ger en vacker ljuseffekt på marken.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Solcellsdekoration Star Trading Izola 2-pack är ett 2-pack solcellsdrivna gångljus i svart plast. Det utskurna mönstret ger en vacker ljuseffekt på marken.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 481-41 |
| Effekt | 0,065 W |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Färg | Svart |
| Ström | 20 mA |
| Djup | 60 mm |
| Diameter | 60 mm |
| Höjd | 180 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast/Polystone |
| Effekt/prestanda | 0,065 W |
| Serie | Izola |
| Sockel | Fixed |
| Typ | Solcellsdekoration |
| Vikt | 0,25 kg |
| Bredd | 60 mm |
| Sensor | Ja |
| EAN-nr | 7391482042286 |

