Solcellsdekoration Star Trading Lilly
Rek. pris 339 kr
fr.311 kr
fr.229 krSpara 26 %Kampanj41 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Lilly
229 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Den solcellsdrivna dekoration Lilly har kopparfärgade metall löv med en stor amberfärgad glaskula inuti. Den är ca 24 cm i diameter och 12 cm hög. Den lyser med ett guldfärgat sken genom glaskulan. Denna solcellsdekoration är fin att dekorera med i trädgården eller på en balkong. Placera belysningen där solen kan nå panelen under dagen för att få ultimat laddning till det medföljande batteriet.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Den solcellsdrivna dekoration Lilly har kopparfärgade metall löv med en stor amberfärgad glaskula inuti. Den är ca 24 cm i diameter och 12 cm hög. Den lyser med ett guldfärgat sken genom glaskulan. Denna solcellsdekoration är fin att dekorera med i trädgården eller på en balkong. Placera belysningen där solen kan nå panelen under dagen för att få ultimat laddning till det medföljande batteriet.
Recensioner
Josefina Verifierad köpare
för 1 månad sedanHelt underbart, väldigt mysigt sken.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Effekt/prestanda | 0,03 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Amber, Silver |
| Typ | Solcellsdekoration |
| Sockel | Fixed |
| Serie | Lilly |
| Höjd | 120 mm |
| Spänning | 1,2 V |
| Driftkälla | Solcell |
| Material | Glas/Plast |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Vikt | 0,75 kg |
| Bredd | 240 mm |
| Djup | 240 mm |
| Dimbar | Nej |
| Effekt | 0,03 W |
