



Solcellsdekoration Star TradingMandala Svart
495 kr 539 kr
Sänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Mandala Svart
495 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Vår fina lykta Mandala är en solcellsbelysning gjord i svart metall med ett handtag i polyuretan. Det varmvita ljuset lyser vackert genom det stansade mandala mönstret och bildar en vacker ljusbild. Lyktan är fin att placera i din trädgård eller på en balkong. Placera solcellsdekorationen där solen kan nå panelen under dagen för att få ultimat laddning till det medföljande batteriet.
Varumärke
Beskrivning
Vår fina lykta Mandala är en solcellsbelysning gjord i svart metall med ett handtag i polyuretan. Det varmvita ljuset lyser vackert genom det stansade mandala mönstret och bildar en vacker ljusbild. Lyktan är fin att placera i din trädgård eller på en balkong. Placera solcellsdekorationen där solen kan nå panelen under dagen för att få ultimat laddning till det medföljande batteriet.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 482-67 |
| Effekt/prestanda | 0,03 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Svart |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall |
| Driftkälla | Solcell |
| Serie | Mandala |
| Sockel | Fixed |
| Produkttyp | Solcellslykta |
| Spänning | 1,2 V |
| Djup | 190 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 300 mm |
| Ljusflöde | 20 lumen |
| Vikt | 0,67 kg |
| Bredd | 190 mm |
| EAN-nr | 7391482063113 |