


Solcellsdekoration Star TradingMelilla Eld
Rek. pris 259 kr
!
150 kr 180 kr
Spara 17 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti

Melilla Eld
150 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Solcellsdekoration Star Trading Melilla Eld är en solcellsdekoration på pinne med amberfärgad glaskula. Den drivs av solenergi och har en LED-ljuskälla. Det är en fin dekoration att placera i entrén, på stigen eller i trädgården och lyser upp och ger ifrån sig ett vackert sken.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 479-86 |
| Effekt/prestanda | 0,062 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Amber/Svart |
| Ström | 20 mA |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Glass/Metall |
| Serie | Melilla |
| Sockel | Fixed |
| Produkttyp | Solcellsdekoration |
| Djup | 130 mm |
| Diameter | 170 mm |
| Höjd | 850 mm |
| Sensor | Ja |
| Vikt | 0,41 kg |
| Bredd | 170 mm |
| EAN-nr | 7391482021502 |
