Solcellsdekoration Star Trading Melilla på Pinne FlammaAmber/Svart
Rek. pris 189 kr
179 kr
129 krSpara 28 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

Melilla på Pinne Flamma
Amber/Svart
129 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Solcellsdekoration Star Trading Melilla på Pinne Flamma är en solcellsdekoration på pinne med en färgad glaskula. Den drivs av solenergi och har en LED-ljuskälla. Det är en fin dekoration att placera i entrén, på stigen eller i trädgården och ger ifrån sig ett vackert sken.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Solcellsdekoration Star Trading Melilla på Pinne Flamma är en solcellsdekoration på pinne med en färgad glaskula. Den drivs av solenergi och har en LED-ljuskälla. Det är en fin dekoration att placera i entrén, på stigen eller i trädgården och ger ifrån sig ett vackert sken.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 480-93 |
| Effekt | 0,062 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Amber/Svart |
| Ström | 20 mA |
| Djup | 110 mm |
| Diameter | 140 mm |
| Höjd | 700 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Glass/Metall |
| Effekt/prestanda | 0,062 W |
| Serie | Melilla |
| Sockel | Fixed |
| Typ | Solcellsdekoration |
| Vikt | 0,32 kg |
| Bredd | 140 mm |
| Effekt/prestanda | 0,062 kW |
| Sensor | Ja |
| EAN-nr | 7391482037367 |

