




Solcellsdekoration Star TradingPluvio Twilight
Rek. pris 209 kr
!
153 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Solcellsdekoration Star Trading Pluvio Twilight är en regnmätare med millimeter- och tum-skala. Den lyses upp i mörkret med varmvitt sken.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 481-79 |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Svart |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ström | 20 mA |
| Produkttyp | Solcellsdekoration |
| Material | Glass/Metall |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Pluvio |
| Ström | 0,02 A |
| Sensor | Ja |
| Höjd | 650 mm |
| Spänning | 1,2 V |
| Vikt | 0,34 kg |
| Bredd | 130 mm |
| Ljusflöde | 5, 5 lumen |
| Djup | 60 mm |
| Effekt/prestanda | 0,06 kW |
| Diameter | 130 mm |
| EAN-nr | 7391482047274 |

