


Solcellsdekoration Star TradingRocky Stone Twilight
Rek. pris 129 kr
!
89 kr 125 kr
Spara 29 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti

Rocky Stone Twilight
89 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Solcellsdekoration Star Trading Rocky Stone Twilight är en solcellsdriven belysning i form av en sten som gör att den är enkel att placera i trädgården. Den lyser upp med 15 Lumen under natten.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 481-36 |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Grå |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ström | 20 mA |
| Produkttyp | Solcellsdekoration |
| Material | Plast/Polystone |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Rocky |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ström | 0,02 A |
| Sensor | Ja |
| Höjd | 80 mm |
| Spänning | 1,2 V |
| Vikt | 0,262 kg |
| Bredd | 110 mm |
| Ljusflöde | 15, 15 lumen |
| Djup | 100 mm |
| Effekt/prestanda | 0,06 kW |
| Diameter | 110 mm |
| EAN-nr | 7391482044686 |
