



Solcellsdekoration Star TradingRomby GråBxH: 155x385 mm
Rek. pris 399 kr
!
149 kr 263 kr
Spara 43 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Höjd

Romby Grå
BxH: 155x385 mm 149 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Vår fina lykta Romby är en solcellsbelysning gjord i grå metall. Det varmvita ljuset lyser vackert genom det stansade rombmönstret och bildar en vacker ljusbild. Lyktan är fin att placera i din trädgård eller på en balkong. Placera solcellsdekorationen där solen kan nå panelen under dagen för att få ultimat laddning till det medföljande batteriet.
Varumärke
Beskrivning
Vår fina lykta Romby är en solcellsbelysning gjord i grå metall. Det varmvita ljuset lyser vackert genom det stansade rombmönstret och bildar en vacker ljusbild. Lyktan är fin att placera i din trädgård eller på en balkong. Placera solcellsdekorationen där solen kan nå panelen under dagen för att få ultimat laddning till det medföljande batteriet.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 482-69 |
| Effekt/prestanda | 0,03 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Grå |
| Höjd | 385 mm |
| Vikt | 0,57 kg |
| Bredd | 155 mm |
| Djup | 155 mm |
| Driftkälla | Solcell |
| Produkttyp | Solcellslykta |
| Material | Metall |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Romby |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Dimbar | Nej |
| Spänning | 1,2 V |
| EAN-nr | 7391482063106 |