
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Assisi solcellslampa LED fjäril
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 7630-000 |
| Effekt/prestanda | 0,05 W |
| Anslutning | Batteri |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Assisi |
| Produkttyp | Solcellslampa |
| Djup | 11 cm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 69 cm |
| Bredd | 13 cm |
| EAN-nr | 7318307630008 |
