
Solcellslampa Gnosjö KonstsmideAssisi LED Svamp
Rek. pris 219 kr
!
fr. 179 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
Beskrivning
Solcellslampa Gnosjö Konstsmide Assisi LED Svamp är en rolig trädgårdsbelysning i form av en svamp. Lampan drivs med solceller.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Blå, Grön, Röd |
| Anslutning | Batteri |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Serie | Assisi |
| Sockel | LED |
| Produkttyp | Solcellslampa |
| Djup | 145 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 275 mm |
| Bredd | 145 mm |



