




Solcellslampa Gnosjö KonstsmideAssisi Spjut Stående 2-pack
319 kr
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Solcellslampa Gnosjö Konstsmide Assisi Spjut Stående 2-pack är ett solcellsdrivet markspjut med RBG-LED-belysning. Den levereras i 2-pack.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 7810-000 |
| Effekt/prestanda | 0,12 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Frostad |
| Anslutning | Solcell |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Serie | Assisi |
| Sockel | LED |
| Produkttyp | Solcellslampa |
| Kollektion | Outlet |
| Spänning | 1,2 V |
| Djup | 50 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 350 mm |
| Sensor | Nej |
| Bredd | 50 mm |
| EAN-nr | 7318307810004 |
