Solcellsljus Star Trading Flamme Saul LED-Blockljus Utomhus
Nyhet
fr.129 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant
Beskrivning
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Spänning | 2 V |
| Djup | 75 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Bredd | 75 mm |
| Diameter | 75 mm |
| Sockel | Fixed |
| Typ | Solcellsljus |
| Serie | Flamme Saul |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 125, 175 mm |

