Solcellsljus Star Trading Hearty
fr.89 kr
fr.67 krSpara 25 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Hearty
67 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
GravljusHeartyVit
Solcellsljuset Hearty är ett plastljus med hjärtdekor tryckt på. En vacker dekoration till en minnesplats eller bara som ett ljus att sätta i en lykta. Tack vare den medföljande markpinnen går den bra att använda direkt på marken. Med ett varmvitt sken lyser den upp när mörkret faller. Placera den så att solen når panelen under dagen för att uppnå den bästa laddningen till det medföljande batteriet.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Röd, Vit |
| Typ | Solcellsljus |
| Material | Plastic |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Höjd | 120 mm |
| Spänning | 2 V |
| Bredd | 70 mm |
| Serie | Hearty |
| Djup | 70 mm |
| Diameter | 70 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Ja |
| Vikt | 0,07, 0,08 kg |

