Solcellsljus Star Trading Icecube 3-pack
Rek. pris 249 kr
239 kr
169 krSpara 29 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

Icecube 3-pack
169 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Solcellsljus Star Trading Icecube 3-pack är ett set med 3 iskuber som drivs med hjälp av solenergi. De laddas upp på dagen och lyser med varmvitt sken under natten.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Solcellsljus Star Trading Icecube 3-pack är ett set med 3 iskuber som drivs med hjälp av solenergi. De laddas upp på dagen och lyser med varmvitt sken under natten.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 481-50 |
| Effekt | 0,03 W |
| Antal Ljuskällor | 3 st |
| Färg | Transparent |
| Ström | 10 mA |
| Djup | 70 mm |
| Diameter | 70 mm |
| Höjd | 55 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Glass |
| Effekt/prestanda | 0,03 W |
| Serie | Icecube |
| Sockel | Fixed |
| Typ | Solcellsljus |
| Vikt | 0,94 kg |
| Bredd | 70 mm |
| Effekt/prestanda | 0,03 kW |
| Sensor | Ja |
| EAN-nr | 7391482041852 |


