



SolcellsLjusslinga Star Trading24 Flash Eist3mExWw
359 kr
30 dagars prisgaranti
- Förväntas åter i lager 2026-09-07
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
System 24 är ett komplett trädgårds-, party och julbelysningsslingsystem. Extra istappsslinga med 49LED-ljuskällor varav 7 st har en blinkande effekt. Ger ett vackert gnistrande sken. Istappsslingan är 3x0,4m lång med varmvitt ljus. För utomhusbruk.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 491-14-1 |
| Effekt/prestanda | 1,02 W |
| Antal Ljuskällor | 49 st |
| Färg | Svart |
| Energieffektivitet | G |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljustemperatur | 2400 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Driftkälla | Solcell |
| Serie | System 24 |
| Sockel | Fixed |
| Produkttyp | Solcells-Ljusslinga |
| Användningsområde | Utomhus |
| Spänning | 24 V |
| Djup | 10 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 400 mm |
| Längd | 3 m |
| Ljusflöde | 65 lumen |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,35 kg |
| EAN-nr | 7391482065193 |

