
Solcellslykta Star TradingCalabria Twilight
fr. 232 kr
utvalda på
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj Höjd
Välj
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Solcellslykta Star Trading Calabria Twilight är en lykta i metall med rombmönster som laddas upp av solen under dagen och lyser med 20 Lumen när det är mörkt.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Effekt/prestanda | 0,03 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Svart |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ström | 10 mA |
| Produkttyp | Solcellslykta |
| Material | Metall/Plast |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Calabria |
| Ström | 0,01 A |
| Sensor | Ja |
| Spänning | 3,2 V |
| Ljusflöde | 20, 20 lumen |
| Höjd | 200, 280 mm |
| Vikt | 0,394, 0,898 kg |
| Bredd | 185, 260 mm |
| Djup | 185, 260 mm |
| Effekt/prestanda | 0,03 kW |
| Diameter | 185, 260 mm |
