



Solcellslykta Star TradingCalabria TwilightDxH: 185x200 mm
Rek. pris 359 kr
!
232 kr 269 kr
Spara 14 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Solcellslykta Star Trading Calabria Twilight är en lykta i metall med rombmönster som laddas upp av solen under dagen och lyser med 20 Lumen när det är mörkt.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 481-84 |
| Effekt/prestanda | 0,03 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Svart |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ström | 10 mA |
| Produkttyp | Solcellslykta |
| Material | Metall/Plast |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Calabria |
| Ström | 0,01 A |
| Effekt/prestanda | 0,03 kW |
| Sensor | Ja |
| Höjd | 200 mm |
| Spänning | 3,2 V |
| Vikt | 0,394 kg |
| Bredd | 185 mm |
| Ljusflöde | 20, 20 lumen |
| Djup | 185 mm |
| Diameter | 185 mm |
| EAN-nr | 7391482048493 |
