Solcellslykta Star Trading FlameSvart
Rek. pris 309 kr
206 kr
195 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Flame
Svart
195 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Solcellslykta Star Trading Flame är en solcellsdriven lykta med Fire-Flameljus. Lyktan kan användas på 4 olika sätt: vägghängd eller som bord/stolpe (höjd ca 35 cm), som golvdekoration eller som gångljus med 1 mellandel (höjd 49 cm) med 2 mellandelar (höjd 63 cm).
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Solcellslykta Star Trading Flame är en solcellsdriven lykta med Fire-Flameljus. Lyktan kan användas på 4 olika sätt: vägghängd eller som bord/stolpe (höjd ca 35 cm), som golvdekoration eller som gångljus med 1 mellandel (höjd 49 cm) med 2 mellandelar (höjd 63 cm).
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 480-07 |
| Effekt | 0,03 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Svart |
| Vikt | 0,44 kg |
| Ström | 10 mA |
| Djup | 155 mm |
| Diameter | 155 mm |
| Höjd | 630 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 0,03 W |
| Serie | Flame |
| Sockel | Fixed |
| Typ | Solcellsfackla |
| Bredd | 155 mm |
| Sensor | Ja |
| EAN-nr | 7391482034939 |







