


Solcellslykta Star TradingJamjar
Rek. pris 119 kr
!
79 kr95 kr
Spara 17 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti

Jamjar
79 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Solcellslykta Star Trading Jamjar är en dekorativ solcellslykta med ett elegant rephandtag. Lyktan har en LED-ljuskälla som ger ett vackert sken i mörkret. En fin dekoration att placera på bordet.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 479-42 |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Transparent |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ström | 20 mA |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Solcellslykta |
| Material | Glass/Metall |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Jamjar |
| Sensor | Ja |
| Höjd | 115 mm |
| Vikt | 0,43 kg |
| Bredd | 110 mm |
| Djup | 110 mm |
| Effekt/prestanda | 0,06 kW |
| Diameter | 110 mm |
| EAN-nr | 7391482010599 |
