Solcellslykta Star Trading Runda 15 cm
Rek. pris 399 kr
329 kr
263 krSpara 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Runda 15 cm
263 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Vår fina lykta Runda är en solcellsbelysning gjord av lindad svart PE tråd och ett handtag i metall. Det varmvita ljuset lyser vackert genom tråden och bildar en vacker ljusbild. Lyktan är fin att placera i din trädgård eller på en balkong. Placera solcellsdekorationen där solen kan nå panelen under dagen för att få ultimat laddning till det medföljande batteriet.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Vår fina lykta Runda är en solcellsbelysning gjord av lindad svart PE tråd och ett handtag i metall. Det varmvita ljuset lyser vackert genom tråden och bildar en vacker ljusbild. Lyktan är fin att placera i din trädgård eller på en balkong. Placera solcellsdekorationen där solen kan nå panelen under dagen för att få ultimat laddning till det medföljande batteriet.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 482-74 |
| Effekt | 0,06 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Svart |
| Spänning | 1,4 V |
| Djup | 150 mm |
| Diameter | 150 mm |
| Höjd | 150 mm |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Serie | Runda |
| Sockel | Fixed |
| Typ | Solcellslykta |
| Vikt | 0,34 kg |
| Bredd | 150 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Ja |
| EAN-nr | 7391482064219 |


