





SolcellsPollare Star Trading4pLaceGångBel
276 kr 359 kr
Spara 23 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
- Förväntas åter i lager 2026-11-01
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Solcellsbelysningen Lace är ett 4 pack gångbelysning med ett vackert mönster över akrylglaset som lyser upp med 5 Lumen i mörkret. Dessa solcellspollare ger ett varmvitt sken i din trädgård, balkong eller terrass. Placera gångbelysningen där solen kan nå panelen under dagen för att få ultimat laddning till det medföljande batteriet.
Varumärke
Beskrivning
Solcellsbelysningen Lace är ett 4 pack gångbelysning med ett vackert mönster över akrylglaset som lyser upp med 5 Lumen i mörkret. Dessa solcellspollare ger ett varmvitt sken i din trädgård, balkong eller terrass. Placera gångbelysningen där solen kan nå panelen under dagen för att få ultimat laddning till det medföljande batteriet.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 482-78 |
| Effekt/prestanda | 0,03 W |
| Antal Ljuskällor | 4 st |
| Färg | Svart |
| Driftkälla | Solcell |
| Produkttyp | Solcellsbelysning |
| Material | Plast |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Lace |
| Ljustemperatur | 2700 K |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 310 mm |
| Spänning | 1,2 V |
| Vikt | 0,67 kg |
| Bredd | 110 mm |
| Ljusflöde | 5 lumen |
| Djup | 110 mm |
| EAN-nr | 7391482063151 |