






Solcellsslinga Star TradingFirework 8x12 Twilight
209 kr 219 kr
Sänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Firework 8x12 Twilight
209 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Solcellsslinga Star Trading Firework 8x12 Twilight är en solcellsdriven Firework-slinga med 8 kluster där 12 varmvita daggdroppljus lyser.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 481-86 |
| Effekt | 0,06 W |
| Antal Ljuskällor | 8 st |
| Färg | Svart |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall/Plast |
| Serie | Firework Solar |
| Sockel | Fixed |
| Typ | Solcells-ljusslinga |
| Kabellängd | 2 m |
| Ström | 0,02 A |
| Ström | 20 mA |
| Spänning | 1,2 V |
| Djup | 70 mm |
| Höjd | 70 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Sensor | Ja |
| Vikt | 0,109 kg |
| Bredd | 2100 mm |
| EAN-nr | 7391482050038 |
