Spotlight Solcell Star Trading Powerspot 10 cm Varmvit
Nyhet
319 kr
30 dagars prisgaranti

Powerspot 10 cm Varmvit
319 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Solcellsspotlight som lyser upp i din trädgård eller på terrassen med 50 lumen i mörkret och är ett bra val för riktad belysning mot en buske eller ett träd. Själva paneldelen sitter med 2 meters kabel från spotlighten vilket gör det enkelt att placera panelen i direkt solljus vilket är nödvändigt för att ladda batterierna som medföljer.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Solcellsspotlight som lyser upp i din trädgård eller på terrassen med 50 lumen i mörkret och är ett bra val för riktad belysning mot en buske eller ett träd. Själva paneldelen sitter med 2 meters kabel från spotlighten vilket gör det enkelt att placera panelen i direkt solljus vilket är nödvändigt för att ladda batterierna som medföljer.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 483-40 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Svart |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Spänning | 7 V |
| Djup | 135 mm |
| Kabellängd | 2 m |
| Bredd | 2000 mm |
| Diameter | 2000 mm |
| Sockel | Fixed |
| Typ | SolcellsSpotlight |
| Höjd | 100 mm |
| Serie | Powerspot |
| Ljuskälla | LED |
| Material | Plast |
| Dimbar | Nej |
| Ljusflöde | 50 lumen |
| EAN-nr | 7391482078940 |




