Taklampa Hide-a-lite Moon Public Round
Rek. pris 2 463 kr
fr.966 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Moon Public Round
966 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Moon Public Round är en takplafond som även kan användas som vägglampa. En komplett lampa med snabbkoppling och möjlighet till vidarekoppling i armaturen. Lampan är behandlad med slagtålig UV-behandlad polykarbonat. Armaturen har en inbyggd/utbytbar 230V LED-modul och därmed inte ett separat drivdon, utan allt finns komplett i LED-modulen för enkelt underhåll.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
Moon Public Round är en takplafond som även kan användas som vägglampa. En komplett lampa med snabbkoppling och möjlighet till vidarekoppling i armaturen. Lampan är behandlad med slagtålig UV-behandlad polykarbonat. Armaturen har en inbyggd/utbytbar 230V LED-modul och därmed inte ett separat drivdon, utan allt finns komplett i LED-modulen för enkelt underhåll.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Effekt/prestanda | 16 W |
| Färg | Antracit, Grå, Vit |
| Energieffektivitet | A+ |
| Utförande | Plafond |
| IP-Klassning | IP65 |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Taklampa |
| Anslutning | Snabbplint |
| Ingår Ljuskälla | Ja, LED |
| Höjd | 111 mm |
| Spänning | 230 V |
| Ljussken | Varmvit |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ljusspridningsvinkel | 110 ° |
