Hörnfäste Norlys Mandal 130Zink
251 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Sink

Mandal 130
Zink
251 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
NorlysBeskrivning
Hörnfäste till Mandal artikel 1373. Finns i två olika färger.
Egenskaper
| Varumärke | Norlys |
| Art.Nr. | 130GA |
| Färg | Sink |
| Djup | 70 mm |
| Höjd | 95 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,35 kg |
| Bredd | 120 mm |
| Håltagningsmått | 45 mm |
| Material | Stål |
| Serie | Mandal |
| Produkttyp | Veggfeste |
| EAN-nr | 7042891309131 |

