


Bordslampa Gnosjö KonstsmideAssisi Solcell LEDVit
Rek. pris 389 kr
!
212 kr 274 kr
Spara 23 %
Kampanj
41 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Färg: Vit

Assisi Solcell LED
Vit 212 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Bordslampa Gnosjö Konstsmide Assisi Solcell LED är en elegant lampa som drivs med solceller och batteri. Den är anpassd för utomhusbruk.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 7109-202 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Vit |
| Energieffektivitet | A |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 360 mm |
| Bredd | 190 mm |
| Djup | 190 mm |
| Effekt/prestanda | 0,5 kW |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Material | Plast |
| Sockel | HPLED |
| Anslutning | Batteri |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Assisi |
| Ljustemperatur | 4500 K |
| EAN-nr | 7318301092024 |


