


Dörrstopp BeslagsbodenGummi för HandtagGrå
71 kr/par
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Färg: Grå

Gummi för Handtag
Grå71 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Dörrstopp Beslagsboden Gummi För Handtag är ett dörrstopp. Längd: 34 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Beslagsboden |
|---|---|
| Art.Nr. | BG151 |
| Färg | Grå |
| Material | Gummi |
| Höjd | 17 mm |
| Längd | 34 mm |
| Djup | 20 mm |
| Antal | 2 st/frp |
| Montering | Vägg |
| Ytbehandling | Matt |
| Typ | Dörrstopp |
| EAN-nr | 7391447088120 |





