Handtag Gustavsberg K3
fr.164 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

K3
164 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Handtag Gustavsberg K3 är ett dubbelvikt handtag av mjukt och lyxigt läder. Handtaget levereras med skruv för infästning i front. Det passar även andra badrumsmöbler än Gustavsberg.
Varumärke
GustavsbergBeskrivning
Handtag Gustavsberg K3 är ett dubbelvikt handtag av mjukt och lyxigt läder. Handtaget levereras med skruv för infästning i front. Det passar även andra badrumsmöbler än Gustavsberg.
Egenskaper
| Varumärke | Gustavsberg |
| Färg | Brun/Mässing, Svart/Krom |
| Material | Läder |
| Bredd | 25 mm |
| Djup | 25 mm |
| Höjd | 65 mm |
| Serie | K3 |
| Produkttyp | Handtag |
| Garanti | 2 år |

