
Handtag Beslag Design Loop Strap Svart
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
fr.269 kr
fr.215 krSpara 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Loop Strap från Beslag Design är en läderögla som fungerar lika väl som krok/ögla på väggen, såväl som låd- och luckhandtag. Loop Strap är tillverkad av naturgarvat läder från svenska Tärnsjö Garveri. Det är lädermaterial av hög kvalitet som ger handtagen lång livslängd och som åldras och patineras vackert.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Loop Strap från Beslag Design är en läderögla som fungerar lika väl som krok/ögla på väggen, såväl som låd- och luckhandtag. Loop Strap är tillverkad av naturgarvat läder från svenska Tärnsjö Garveri. Det är lädermaterial av hög kvalitet som ger handtagen lång livslängd och som åldras och patineras vackert.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Svart |
| Längd | 160 mm |
| Material | Metall/läder |
| Bredd | 30 mm |
| Djup | 45 mm |
| Serie | Loop |
| Produkttyp | Handtag |
| Utförande | Koppar, Krom, Mässing |
