
Handtag Beslag Design VanillaL: 140 mm
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
175 kr
140 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

Vanilla
L: 140 mm
140 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Porslinshandtag från Beslag Design som är både knopp och handtag.
Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 370161-11 |
| Färg | Vit |
| Längd | 140 mm |
| Material | Porslin |
| Bredd | 30 mm |
| Höjd | 26 mm |
| CC-mått | 96 mm |
| Modellkod | Beslag Design |
| Serie | Vanilla |
| Typ | Handtag |
| EAN-nr | 7316180008532 |


