
Knopp Beslag Design 24466
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
Rek. pris 99 kr
fr.63 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

24466
63 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Klassisk knopp till dina lådor och skåp.
Knoppen kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Förnicklad, Obehandlad Mässing, Polerad Mässing |
| Material | Metall, Mässing |
| CC-mått | 25, 35 mm |
| Djup | 28 mm |
| Utförande | Metall |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Typ | Knopp |
| Låsbar | Nej |

