
Knopp Beslag Design 401Antik
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
Rek. pris 119 kr
81 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Antik

401
Antik
81 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Knopp till dina skåp och lådor.
Knoppen kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Denna knopp kan du kombinera med skålhandtag 3922.
Denna knopp kan du kombinera med skålhandtag 3922.
Recensioner
KaLVerifierad köpare
för 4 år sedanSnygg knopp som känns massiv och passar till många olika stil av möbel och skåp. Enkla stilen modernt antik binder samman gammalt och nytt i husets inredning.
Britt LVerifierad köpare
för 5 år sedanAxel WVerifierad köpare
för 6 år sedanDet positiva med denna produkt är bekvämligheten i handtaget när man drar ut lådor eller öppnar skåp. Den är gedigen och man kan rikta in knoppen så att den markerar om det är ett skåp eller låda den sitter på.
Lotta HVerifierad köpare
för 7 år sedanSnygga och stilrena beslag i äldre stil.
Åke WVerifierad köpare
för 7 år sedanVisste vad jag köpte och fick det också.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 3903-11 |
| Färg | Antik |
| Längd | 40 mm |
| Material | Metall |
| Höjd | 35 mm |
| Bredd | 29 mm |
| Form | Oval |
| EAN-nr | 7316183903001 |



