
Knopp Beslag Design Classis-25
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
fr.63 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Classis-25
63 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Classis är en stilren knopp i trä för kök, möbler och skåp. Kombinera gärna med Handtag Classis i samma utföranden.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Classis är en stilren knopp i trä för kök, möbler och skåp. Kombinera gärna med Handtag Classis i samma utföranden.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Ek, Svart, Valnöt |
| Längd | 22 mm |
| Diameter | 25 mm |
| Material | Trä |
| Höjd | 22 mm |
| Serie | Classis |
| Typ | Knopp |
| Djup | 25 mm |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |
