
Knopp Beslag Design Mynta 32Svart
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
149 kr
129 krSpara 13 %Kampanj33 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Mynta 32
Svart
129 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Mynta 32 från Beslag Design är en knopp med lite vidare fot som ger ett mjukt intryck.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 308635-11 |
| Färg | Svart |
| Längd | 32 mm |
| Diameter | 32 mm |
| Material | Zink |
| Höjd | 32 mm |
| Djup | 30 mm |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |
| Låsbar | Nej |
| Typ | Knopp |
| EAN-nr | 7316180013543 |


