Knopp Twentytwo Smögen
fr.129 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Smögen
129 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Med ett mycket vackert mönster, hämtar handtag Smögen inspiration från traditionella stålhantverk och arkitektoniska element.
Varumärke
TwentytwoBeskrivning
Med ett mycket vackert mönster, hämtar handtag Smögen inspiration från traditionella stålhantverk och arkitektoniska element.
Smögen serien är framtagen av Notchi Architects som är en mångfacetterad ariktektstudio som integrerar arkitektur och konst i olika skalor och sammanhang, både i offentliga och privata miljöer. Knoppen säljs i två pack. Skruv ingår.
Egenskaper
| Varumärke | Twentytwo |
| Färg | Aluminium look, Matt Mässing, Matt Svart |
| Diameter | 20 mm |
| Material | Metall |
| Djup | 20 mm |
| Höjd | 37 mm |
| Serie | Smögen |
| Typ | Knopp |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |
