TV Samsung QE32LS03CB The Frame
30 dagars prisgaranti
QE32LS03CB The Frame
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Samsung
Beskrivning
Utbytbara ramar / Tunn sidoprofil / Art Mode
One Connect Mini-enhet
Rörelsesensor / Ljussensor
Ljud för objektspårning
Smart TV / USB-funktioner
Gjutning / Skärmspegling
Teknisk information
- Digitala tuners: antenn; DVB-T2, kabel; DVB-C HD, satellit; DVB-S2
- CI -anslutning för betal-TV-kort
- Elektronisk programguide (EPG)
- HbbTV, HybridiTV
- Utgivningsår: 2023
Bild
- Upplösning: 1920 x 1080 Full HD
- Hyper Real bildprocessor
- QLED, LED-bakgrundsbelysningsteknik
- 60 Hz panel
- Mega kontrast
- Färgvolym 100 %
- Automatisk justering av ljusstyrkan
- Matt displaybeläggning
- HDR-nivå: HDR
- HDR-standarder: HDR, HDR10
- Spelfunktioner: HGiG Game Mode
Ljud
- Högtalare: 20 W
- Objektspårning Sound Lite
- Adaptivt ljud
- Q-symfoni
- Stöd för Bluetooth-hörlurar
Andra funktioner
- Operativsystem: Tizen Smart TV (2023)
- Trådlös anslutning: Wi-Fi 5, Bluetooth 5.2
- Skärmspegling: Apple AirPlay 2, Wireless Display, Wi-Fi Direct, Mobile to TV
- Webbläsare
- Samsung Collection and Art Store 2
- Konstläge
- Ljus- och rörelsedetektorer
Anslutningar och mått
- One Connect Mini-anslutningar: 2 x HDMI 2.0, 2 x USB 2.0, digital ljudutgång (optisk)
- HDMI-funktioner: ARC, ALLM, 1080p@60Hz, Anynet (HDMI CEC)
- USB-funktioner: mediauppspelning
- Mått: 727,3 x 25,5 x 426,8 mm (utan stativ), 727,3 x 143,3 x 451,9 mm (med stativ)
- Stativbredd: 591,2 mm
- Vikt: 5,3 kg (utan stativ), 5,4 kg (med stativ)
- Fästs på väggen med det medföljande väggfästet (inget stöd för VESA-montering)
Egenskaper
VarumärkeSamsung
Art.Nr.70001
Bredd727 mm
Höjd426 mm
Djup25 mm
Antal HDMI-uttag2 st
Antal USB-uttag2 st
USB-InspelningNej
Smart TVJa
EthernetNej
WiFiJa
HögtalareJa, 20 Watt
UpplösningFull HD 1920x1080 p
Tillverkargaranti1 years
FärgSvart
Djup med Stativ143,3 mm
Digital OptikJa
EnergieffektivitetF
FunktionHDR/SmartTV
Höjd med Stativ451,9 mm
Tillverkarens Art.Nr.QE32LS03C
PaneltypQLED-TV
Energiförbrukning Standby0,5 W
Skärmdiagonal (cm)80 cm
SerieThe Frame
Vikt5,3 kg
Bredd med Stativ727,3 mm
ProdukttypQLED-TV
Skärmstorlek (tum)32 in