Förvaringskorg House Nordic Passo Set om 2
655 kr
30 dagars prisgaranti

Passo Set om 2
655 kr
Förväntas åter i lager 2026-07-03
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
House NordicBeskrivning
Rektangulära korgar i vattenhyacint, set om 2
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Art.Nr. | 4401355 |
| Typ | Förvaringskorg |
| Material | Vattenhyacint |
| Serie | Passo |
| Färg | Natur |
| Bredd | 24 cm |
| Längd | 35 cm |
| Höjd | 18 cm |
| EAN-nr | 5713917020249 |



