Förvaringskorg Kleine Wolke ChicoNatur, Large
Rek. pris 185 kr
155 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Natur
Höjd:
180 mm

Chico
Natur, Large
155 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Förvaringskorg Kleine Wolke Chico är en snygg korg tillverkad av flätad vävd polypropylen. Den passar utmärkt i badrummet.
Varumärke
Kleine WolkeBeskrivning
Förvaringskorg Kleine Wolke Chico är en snygg korg tillverkad av flätad vävd polypropylen. Den passar utmärkt i badrummet.
Egenskaper
| Varumärke | Kleine Wolke |
| Art.Nr. | 5889202061 |
| Färg | Natur |
| Höjd | 180 mm |
| Längd | 115 mm |
| Storlek | Large |
| Bredd | 280 mm |
| Material | Polypropylen |
| Serie | Chico |
| Typ | Förvaringskorg |
| EAN-nr | 4004478280465 |

