Förvaringskorg Kleine Wolke ChicoVit, Medium
141 kr
125 krSpara 11 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit
Höjd:
185 mm

Chico
Vit, Medium
125 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Förvaringskorg Kleine Wolke Chico är en snygg korg tillverkad av flätad vävd polypropylen. Den passar utmärkt i badrummet.
Varumärke
Kleine WolkeBeskrivning
Förvaringskorg Kleine Wolke Chico är en snygg korg tillverkad av flätad vävd polypropylen. Den passar utmärkt i badrummet.
Egenskaper
| Varumärke | Kleine Wolke |
| Art.Nr. | 5889100060 |
| Färg | Vit |
| Höjd | 185 mm |
| Längd | 90 mm |
| Storlek | Medium |
| Bredd | 240 mm |
| Material | Polypropylen |
| Serie | Chico |
| Typ | Förvaringskorg |
| EAN-nr | 4004478280410 |

