Förvaringskorg Rice RaffiaNatur
370 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Natur

Raffia
Natur
370 kr
Förväntas åter i lager 2026-06-15
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Förvaringskorg Rice Raffia är en snygg, handgjord förvaringskorg i naturmaterialet raffia som är bladen från raffiapalmen. Korgen har dessutom vackra detaljer i form av läderhandtag.
Varumärke
RICEBeskrivning
Förvaringskorg Rice Raffia är en snygg, handgjord förvaringskorg i naturmaterialet raffia som är bladen från raffiapalmen. Korgen har dessutom vackra detaljer i form av läderhandtag.
Egenskaper
| Varumärke | RICE |
| Art.Nr. | 41033-01 |
| Färg | Natur |
| Tillverkarens Art.Nr. | BSRAT-30N |
| Höjd | 250 mm |
| Längd | 300 mm |
| Bredd | 300 mm |
| Material | Raffia/Läder |
| Typ | Förvaringskorg |
| EAN-nr | 5708315800197 |



