Förvaringsväska Bigso Box of Sweden Storage Bag
fr.199 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Storage Bag
199 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Förvaringsväska Bigso Box of Sweden Storage Bag är en slitstark förvaringsväska med handtag och dragkedja för att enkelt kunna förvara och skydda t.ex. kläder eller sängkläder.
Varumärke
Bigso Box of SwedenBeskrivning
Förvaringsväska Bigso Box of Sweden Storage Bag är en slitstark förvaringsväska med handtag och dragkedja för att enkelt kunna förvara och skydda t.ex. kläder eller sängkläder.
Bigso Box of Sweden är ett svenskt företag som utvecklar hem- och kontorsförvaring med fokus på hållbarhet och användarvänlighet.
Egenskaper
| Varumärke | Bigso Box of Sweden |
| Höjd | 500 mm |
| Längd | 600 mm |
| Material | Polyester |
| Serie | Storage |
| Produkttyp | Förvaringsväska |
| Bredd | 300 mm |
| Färg | Beige, Blå, Grå |
