Garderobsförvaring Bigso Box of Sweden Hanging Closet OrganizerBeige
329 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Beige

Hanging Closet Organizer
Beige
329 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Garderobsförvaring Bigso Box of Sweden Hanging Closet Organizer är ett praktiskt förvaringsalternativ i textil som kan hängas i garderoben. Denna garderobslösning har fem fack som du kan förvara allt från tröjor till skor. Den hängs på garderobsstången med starka kardborreband.
Varumärke
Bigso Box of SwedenBeskrivning
Garderobsförvaring Bigso Box of Sweden Hanging Closet Organizer är ett praktiskt förvaringsalternativ i textil som kan hängas i garderoben. Denna garderobslösning har fem fack som du kan förvara allt från tröjor till skor. Den hängs på garderobsstången med starka kardborreband.
Bigso Box of Sweden är ett svenskt företag som utvecklar hem- och kontorsförvaring med fokus på hållbarhet och användarvänlighet.
Egenskaper
| Varumärke | Bigso Box of Sweden |
| Art.Nr. | 6939S0201 |
| Färg | Beige |
| Höjd | 1335 mm |
| Längd | 300 mm |
| Bredd | 280 mm |
| Material | Polyester |
| Serie | Organizer |
| Typ | Garderobsförvaring |
| EAN-nr | 841411106253 |


