Dekoration House Nordic Kelso
605 kr
30 dagars prisgaranti

Kelso
605 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
House NordicBeskrivning
Bulldog i suarträd
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Art.Nr. | 4501110 |
| Produkttyp | Dekoration |
| Material | Suar Trä |
| Bredd | 10 cm |
| Längd | 8 cm |
| Serie | Kelso |
| Höjd | 10 cm |
| Färg | Natur |
| EAN-nr | 5713917016341 |




