Skulptur House Doctor Nauji
1 249 kr
30 dagars prisgaranti

Nauji
1 249 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Skulptur med mässingsfinish från danska House Doctor. Denna eleganta skulptur smyckar vilket rum du än placerar den i.
Varumärke
House DoctorBeskrivning
Skulptur med mässingsfinish från danska House Doctor. Denna eleganta skulptur smyckar vilket rum du än placerar den i.
Egenskaper
| Varumärke | House Doctor |
| Art.Nr. | 33319-01 |
| Produkttyp | Skulptur |
| Material | Aluminium |
| Bredd | 180 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 205850950 |
| Längd | 380 mm |
| Höjd | 160 mm |
| Färg | Guld |
| EAN-nr | 5707644516793 |


