Kappa Svanefors CecilOffwhite
Rek. pris 279 kr
193 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Offwhite

Cecil
Offwhite
193 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Enfärgad gardinkappa i en matt kvalitet med tvättad känsla. Tyget har en mellantät kvalitet med struktur. Har multiband i ovankant, fållade långsidor och nederkant. Multibandet är en flexibel lösning som gör att gardinen kan hängas upp antingen med fingerkrokar, räkor eller direkt på en stång beroende på vilken typ av veck och vilket fall man vill ha på gardinen. Mått 47x250 cm.
Varumärke
SvaneforsBeskrivning
Enfärgad gardinkappa i en matt kvalitet med tvättad känsla. Tyget har en mellantät kvalitet med struktur. Har multiband i ovankant, fållade långsidor och nederkant. Multibandet är en flexibel lösning som gör att gardinen kan hängas upp antingen med fingerkrokar, räkor eller direkt på en stång beroende på vilken typ av veck och vilket fall man vill ha på gardinen. Mått 47x250 cm.
Produkten är certifierad enligt STANDARD 100 by OEKO-TEX®. Certifieringen garanterar att produkten är testad och fri från ämnen som kan vara skadliga för hälsan och miljön. 100% Polyester.
Egenskaper
| Varumärke | Svanefors |
| Art.Nr. | 1339-57-002 |
| Färg | Offwhite |
| Bredd | 2500 mm |
| Höjd | 470 mm |
| Djup | 0,1 mm |
| Utförande | Multiband |
| Material | 100% Polyester |
| Typ | Gardinkappor |
| Serie | Cecil |
| Vikt | 0,3 kg |
| Antal | 1 st/frp |
| Mått | 250x47 cm |
| EAN-nr | 7332623410441 |

